Riverwood Middle Second Quarter Honor Roll & Principal’s List

6th Grade Honor Roll- Q2
Morgan Baugnon, Gabriel Bentley, Tamerial Boone, Aiden Borsi, Haley Bradtmueller, Kassi Coles, Allison ColonSlone, Diego Cortes, Jesse Coulter Kylah Cowley, Isabella DePanio, Ayden Dusenbeerry, Michael Fusaro Charlie Gallagher, Aiden Hernandez, Autumn Hopper, Bryanna Jernigan Jarron Jordan, Andrew Kidalowski, Raymond Koerner, Kobe Legare Ella Martin, Olivia McGee, Grayson Morphies, Nevaeh Morris, Benjamin
O’Brien, Nimsi Oelrich, Iremide Omoniyi, Loryn Riddick, Sophia Roberts,
Mattie Schenning, Jakel Sessions, Maddison Sessions, Jakob Terry, Benjamin
Toth, Holly Van Laar, Antonio Vaughn Jr.,Carter Watson, Carter Wickline,
Rylee Williford, Rose Wyman, Echo Zimmerman, Sahasya Advanapu, Mia
Anderson, Alethea Baildon, Jude Brown-Sykes, Jeremiah Chavis, Preston
Creasy, Jaden Curtis, McKinley Dawson, Adyn Dosh-Eller, Paul Doskoez,
Caylee Earp, Jacob English, Rashaad Fields, Payton Floyd, Isabella Forquer,
Ashton Garcia, Harper Gay, Rylan Hellis, Lillie Johnstone, Anatolia Kallas,
Haleigh Liriano, Nolan Lynch, Kaydence Mc Carthy, Lyla Miliano, Arianna
Nanez, Abigail Neal, Jasmine Patton, Germain Robinson, Andrew Shuma,
Juan Urbina-Abarca, Jenny Yang, Evelyn Yingling, Molly Airington, Aryam
Alabeye, Joshua Avery, Cameron Batson, Elizabeth Busques, Elijah Drake,
Julian Foster, Austin Grant, Ava Hallinger, Madison Horne, Layne Lumley,
Dylan Perry, Jackson Pulleyn, Tristan Sharpe, Grace Sokol, Gabriel St. Croix,
Caleb Todd, Joshua Williams, Geoffery Koerner.

6th Grade Principal’s List- Q2
Gian Bartorillo, Naomi Bihag, Kyson Bland, Kristen Breckley, Kelvin Bronson Jr, Sophie Bullock, Gavin Corker, Emma Damron, Cameron Eckhart, Alison Harrington, Kyndall Kelly, Alexander Kropp, Raeghan Lee-McDuffie, Christopher Lewis Jr, Sullivan Long, Miguel Lopez-Sellas, Nathaniel Lunger, Nola Medina Adyson Phromsavanh, Caley Roundtree, Cora Santiago, Emily Velez, Armanda Jenny, Ndepkeu, Holden Silcox, Anna Adair, Jenna Allen, Faith Bailey, Caroline Beddow, Liam Bell-Hinnant, Rhone Berger, Ella Boenker, Elizabeth Brinkley, Lyla Burke, Carla Castillo, Sophia Conrad, Oliver Cottle, William Counsins, Lillian DeSota, Haylee, Enoch, Lucas Eveleigh, Gabriella Franks, Maggie Griffin, Parker Hansley, Kyle Higginson, Ethan Hudgens, Haleigh Jackson, Kate Kennendy, Ella Lombos, Chrystian Mathis, Kale Miller, Adam Monk, Sarah Morris, Rebecca Murphy, Fred (TJ) Norton, Connor Pearson, Jaden Pennington, Zoey Pridgen, Kristina Rasner, Marley Santararsiero, Cylee Stabler, Luke Stevens, Morgan Taylor, Brooklyn Zaske

7th Grade Principal’s List- Q2
Kylie Bell-Hinnant, Dubois Brielle, Luna Colon, Willa Council, Connor
Dunlop, Brady Flannery, Nicholas Foy, Susanna Gonzalez, Carson Jones,
Emily Lien, Zachary Linker, Alexis Marquis, Anna Mills, Paola Ramos,
Caleb Seremet, Savannah Sheppard, Lauren Sizemore, Carter Sweet,
Andres Islas Barrera, Eliana Trader, Cecilia Trader, Jesse Barbour, Casen
Batten, Taylor Brown, Samuel Burwell, Savannah Carson, Kylee Franklin,
Jayden Gray, Anthony Guirguis, Arissa Hey, David Jarmon, Kaylene
Jimenez, Saanvi Kaggere, Cuyri Kim, Rebecca King, Gavin Koppen,
Isabelle Kropp, Caleb Lanier, Arianna LaRoche, Madelaine Little, Katie
Locklear, Jonathan Massey, Elijah Matthews, Emily McFadzean, Lindsay
Melvin, Carley Middleton, Ryan Moreland, Eden O’Donovan, Athanasios
Papadopoulos, Paul Papineau, Brendan Rayworth, Leah Reichard,
Raston Sharron, Levi Simms, Gabriel Starling, Alexa Storey, Raphael
Valerio-Nunez, Daniel Vega-Herrera, Jaxon Williams, Princess Padilla
Guevara.

7th Grade Honor Roll- Q2
Kiersten Andrews, Laila Badger, Addisyn Brinegar, Alexander Cavalla,
Alana Coley, Ethan Collier, Sterling Delane, Edward Doran, Mckenzie
Everette, River Fiore, Danielle Fore, Aiden Fusilier, Savannah Gardner,
Andres Gonzalez, Mira Gorman, Gates Hale, Jordan Halpern, Holden
Hayward, Kailyn Hearn, Liberty High, Weston Hill, Mallory Horne,
Elizabeth Kennemur, Brianna Lachapelle, Sadie Levesque, Samuel Long,
Delaney Mack, Manuel Martin, Romero-Cortes Mauricio, Addyson
Melton, Anna Moore, Logan Moreira, Ashlee Nesbitt, Joel Nichols,
Jillian Norris, Ashton Orr, DeMya Powell, Kaleb Rigsbee, Hailey Smith,
Madison Smothers, Aidan Storey, Kennedy Tabler, Leslie Valadez, Adam
Watson, Sanaii Watson, Kiersten Wellbrook, Grant Wells, Sofia Zavalla,
Cameron Allen, Collin Blackmon, Payton Bowden, Briella Bowles, Alex
Braswell, Ethan Ellifritz, Jadyn Fondren, Layla Grodecki, Presley Jones, Mallory Kuykendall, Wyatt Lindsay, Owen Lindsay, Hanwen Liu, Ian Middleton, Olivia Moore, Jobe Paravis, Jackson Ridenhour, Aaliyah Robinson, Angel Rodriguez, Mason Rosenbaum, Ethan Savchenko, Alexandra Schicchi, Destene Shaw, Victoria Vanover, Hugo Villalon-
Maldonado, Evan Duryee, Ava Marks, Parker Muti, Kai Netter, David
Pender, Derrick Seamans, Judah Shoaf, Walter Small, Rhett Stevens,
Devin Streeter, Abigail Stutts, Karsyn Doby, Nadiyah Fogg, Bryonna
Herring, Brooks Lytle, Riley Moore, Derrin Nealy, Forest Sprowl,
Cornelius Wilson

8th Grade Principal’s List/ Q-2
Camille Bracy, Gattlin Bridgers, Oliver Cowan, Holden Cowart, Connor Josefsberg,
Tristan Langston, Makalagh McNeill, Chase Perry, Ella Selah, Terri Sinclair, Ariana
Suriel, Ashton Alford, Tanner Bain, Anthony Brensinger, Cameron Bryant, Claire
Buckner, Kaleb Bull, Parker Byrd, Gavin Cahu De Lima, Jade Chew, Alexander
Church, Thomas Collie, Hannah Damron, Francesca DiGiovanni, Lucas, Dubois,
Mason Eberle, Zoe Edmonds, Charlene Esteban-Vazquez, Owen Fitzsimmons,
David Gomez, Isabella Gonzalez, Abigail Gustafson, Madeline Gutierrez, Anton
Hallinger, Lucas Hatch, Makail Hemans, Evan Herman, Claire Hill, Howard Ho,
Caleb Holland, Anthony Holloway, Gannon Johnson, Isaac Linton, Adriana Lobo,
Savannah Lock, Xavier Longe, Kathren Massey, Aryana, Matthewson, Sydney
McCain, Jayla McClammy, Sadie McDuff, Olivia McKiernan, Halayna McNutt,
Rachel Miura, Emily Morris, Mackenzie Murray, Joshua O’Donovan, Gabriela
Oliveira, Daira Pacheco-Mendoza, Kiera Pulczinski, Heela Purmul, Ayala Ramos,
Dahlia Reppert, Bella Reyno, Morgan Rinaldi, Lauren Sayers Rodriguez, Olivia
Simon, Ashlee Sison, Elle Stephenson, Brendan Stevens, Jacob Stewart, Alex
Stinson, Mathilde Thiim, Nicoline Thiim, Diego Vega-Herrera, Jackson Wells,
Danielle Wittson

8th Grade Honor Roll/ Q-2
Deises Acevedo Morales, Ryan Ainolhayat, Brenna Bohlman, Lauren Boyd, Alysha
Calhoun, Nyima Dean, Bryce DeBeaumont, Alanah Debro, Jamey Deitrick, Logan Doody, Kira Earnest, Carsen Earp, Isaiah Evans, Kaitlyn Evaristo-Flores, Kimiya Fleming, Maxxim Gonzalez, Ayden Gray, Alexandra Hiller-Soberanis, Autumn Joyce, Noah Krasowski, Rrenita Leake, Sadie Long, Alexis Martins, Madelyn
McCartney, Mackenzie O’Neal, Skylar Pisor, Carlie Pope, Kole Poulton, Aletha
Rich, Jennifer Rowley, Cameron Taylor, Peter Torricelli, Aubrey Warlow, Keoni
Williams, Quinlee Doran, Mekhi Foye, Noah Hobgood, Kiara Smith, Dylan
Carraway, Lillianne Chaffin, Lily Cottle, Dulany Doyle, Landon Evans, Haleigh
Johnston, Joset Jones, Kathryn Matthews, Samuel Narron, Brayden O’Brien, Julia
Pastoressa, Devin Phillips, Melissa Ramirez, Will Vander Ploeg, James Williams,
Jolynn Ziegler, Victoria Bryant, Antonio Carter, Avery Eller, Emely Figueroa
Peralta, James Griffin, Gregory Rasner